Від початку року сервісними центрами МВС в Рівненській області видано 28104 посвідчень водія. Серед цієї кількості  10371 – це посвідчення водія, які видані  вперше.  Найбільшу кількість посвідчень водія вперше сервісні центри МВС видали в червні – 1676.

Алгоритм дій при отриманні посвідчення водія:

1.Знайти автошколу.

2.Пройти навчання в автошколі з групою або за індивідуальним графіком. Для подачі документів візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код, медичну довідку (форма 083/о), одну кольорову фотографію 3,5х4,5 см.

3. Скласти іспити в автошколі. Скласти внутрішні іспити в автошколі та отримати свідоцтво про закінчення навчального закладу.

4. Звернутись до сервісного центру МВС. Оберати зручний для сервісний  центр МВС. Не забудь з собою взяти паспорт, копію ідентифікаційного коду, медичну довідку (форма 083/о).

5. Скласти іспит в сервісному центрі МВС. Іспит на отримання посвідчення водія складається з двох частин: теоретичної та практичної.

6. Отримати посвідчення водія. Вперше посвідчення водія видається на 2 роки. Документ отримується на місці. 26 гривень – складання іспитів, 219 гривень – бланкова продукція.

Нагадуємо, що на сайті регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області можна подивитися зручну онлайн-інструкцію «Як отримати посвідчення водія вперше?»  та підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Також на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР із варіантами відповідей та переглянути маршрути для перевірки навичок керування транспортними засобами.