Щодня заклади громадського харчування Рівного відвідують місцеві мобільні групи та інформують керівників про підтримку від держави на період карантину.

За чотири дні поспілкувалися із майже 30 представниками малого та середнього бізнесу обласного центру.

До складу таких груп увійшли представники департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА та центру зайнятості. Такі ж мобільні групи діятимуть і в районах.

Підприємці самі можуть зателефонувати і домовитися про таку зустріч (тел.:+38 096 158 21 79, (0362) 695-215, 695-293.

До сьогодні понад 20 тисяч жителів Рівненщини скористалися різними видами державної підтримки на період карантину.

Так, роботодавці та їх працівники можуть отримати підтримку через часткове безробіття. Таку допомогу на Рівненщині вже отримали 15,6 тисяч осіб, яким направлено понад 117 млн грн. Підприємцям області потрібно звернутися до центрів зайнятості.

Продовжує надаватися допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку. Станом на сьогодні таку допомогу отримали на 4,5 тисяч дітей. Щоб одержати гроші, необхідно звернутися до відділу соціального захисту за місцем реєстрації.

Діє Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%». В рамках програми для малого і середнього підприємництва області видано 146 кредитів на суму 253,9 млн. грн. Щоб скористатися доступними кредитами, необхідно звернутися до банку.