Міністерство інфраструктури України у рамках реалізації проєкту технічної допомоги Європейського Союзу «Допомога українським органам влади в удосконаленні управлінням інфраструктурним циклом» (МЦІП) запрошує усіх зацікавлених взяти участь у семінарі «Використання в Україні міжнародних форм договорів: контракти FIDIC».

Захід відбудеться 9 грудня режимі онлайн. Для зручності його розділено на три блоки: теоретичний, практичний та дискусійний. Детальну програму семінару-практикуму можна переглянути тут ( .pdf , 760.99 Кб ).

Основна мета семінару – презентація розроблених МЦІП методичних рекомендацій щодо використання в Україні контрактів FIDIC та популяризувати застосування міжнародних форм договорів при реалізації інфраструктурних проєктів.

Захід організовано у рамках реалізації проекту технічної допомоги ЄС «Допомога українським органам влади в удосконаленні управлінням інфраструктурним циклом».

З приводу питань та надання представників звертатися до експертів проєкту:  МЦІП Ірини Саідової, irina.saidovs@cscl.biz або за тел.: +38 (068) 838 18 18; Сергія Ілуци за тел.: +38 (098) 704 06 96.

Довідково: Контракти FIDIC – це докладний механізм (інструментарій), спрямований на результативну реалізацію процесу проектування та будівництва. За своєю сутністю типові форми контрактів FIDIC – це не нормативні акти, а рекомендовані документи, розроблені громадською організацією, а саме Міжнародною федерацією інженерів-консультантів (FIDIC). Головними перевагами використання контрактів є те, що форми FIDIC – це міжнародні орієнтири для ефективного розподілу ризиків, традицій, поваги, справедливості і збалансованого підходу до бізнесу.