Коли передсвяткові приготування вже завершилися – саме час налаштуватися на новорічно-різдвяну хвилю. А що, як не тематичні фільми у цьому допоможе? Адже добрі фільми про Різдво – невід’ємна складова свята. Такі стрічки допомагають не лише відволіктися від буденної метушні, а й із легкістю створюють святковий настрій. Які фільми можна подивитися усією сім’ю жителям Рівненщини – у нашій добірці.

Сам удома

Класика жанру – “Сам удома”. Цей фільм вже давно став популярним серед українців і попри плин часу не втрачає своїх фанатів. Перший фільм “Сам удома” вийшов ще в 1990 році, і відтоді без нього не обходяться жодні зимові свята. Шалено смішна сімейна комедія одразу підкорила світ. Після такого успіху було знято ще чотири частини, та все ж найцікавішими виявилися ті, у яких зіграв Маколей Калкін. Відтак, ми радимо переглянути вам “Сам удома” і “Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку”. Обіцяємо, що пригоди кмітливого Кевіна та грабіжників-невдах розсмішать вас, навіть якщо ви знаєте їх напам’ять.

Пригоди Бейлі. Різдвяний герой

Сімейний фільм про собаку Бейлі та його друзів.

Бойфренд на Різдво

Інколи Санта може здійснювати самі несподівані бажання і різдвяне диво може трапитися й через 20 років.

Принцеса на Різдво

Після загибелі сестри Джулс стала опікуном двох племінників — семирічної дівчинки та хлопчика-підлітка. Джулс змушена не тільки годувати і одягати їх, але і дарувати турботу і увагу, адже тепер вона заміняє їм маму. Напередодні різдвяних свят сім’я вирушає до Європи на запрошення дідуся, про який ніхто і не здогадувався. Там Джулс і її племінників чекає безліч приємних сюрпризів і цікавих зустрічей.