Жителі Рівненщини можуть платити за комуналку на 50% менше. Для цього потрібно встановити лічильники, а також утеплити будинок.

Той хто встановив лічильник і рахує свої витрати, він платить менше. Це до 50% економії. Хороший приклад – теплі кредити для ОСББ. Вони змогли зменшити споживання тепла, повідомляють у Рівненській ОДА.

Зокрема, в опалювальний сезон 70% в платіжках становить опалення, тому питання зменшення розміру цього платежу для українських родин за рахунок скорочення споживання теплової енергії та енергоефективність в цілому є стратегічним пріоритетом.

Енергоефективність має стати державною політикою на найближчі роки. До ефективного регіонального розвитку та плідного міжнародного партнерства ми маємо залучити кращі європейські практики – і зосередити увагу на термомодернізації будинків. Завдання комплексне і, ми добре розуміємо – тривале у часі. Це і утеплення стін, і встановлення індивідуальних теплових пунктів та погодних регуляторів, і звичайно ж встановлення будинкових лічильників теплової енергії. Ці заходи дозволять значно скоротити обсяги споживання енергії у будинку і, як наслідок, зменшити цифри в платіжках.