Сьогодні, 16 лютого, поліцейські Рівненської області підбивають підсумки оперативно-службової діяльності за 2020 рік. Участь у розширеному засіданні колегії Головного управління Національної поліції в Рівненській області беруть начальники територіальних та структурних підрозділів, а також голова облдержадміністрації Віталій Коваль та перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

Як зазначив начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський, минулого року на спецлінію 102 надійшло майже 253 тисячі викликів: у середньому оператор приймав телефонний дзвінок кожні 10 хвилин.

– Упродовж 2020 року, ми зареєстрували понад 9 тисяч злочинів, із яких половину — розкрили, констатував керівник поліції області. — Нам вдалося збільшити кількість розкритих тяжких та особливо тяжких злочинів і розкрити скоєні на території Рівненщини всі умисні вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та зґвалтування.

Загалом слідчі поліції області скерували до суду близько 4 тисяч обвинувальних актів, в яких встановлено понад 3 тисячі осіб, причетних до скоєння злочину. Крім цього, поліцейські домоглися реального відшкодування збитків завданих злочинами на суму понад 7 мільйонів гривень.

Олексій Камишанський зауважив, що основним нововведенням у роботі слідчих підрозділів поліції торік стало впровадження з 1 липня інституту кримінальних проступків та створення підрозділів дізнання. Це дозволило забезпечити швидке розслідування нетяжких кримінальних правопорушень, а слідчі змогли зосередитися на розслідуванні тяжких та особливо тяжких злочинів.

Наразі про результати роботи підрозділів ГУНП в Рівненській області у 2020 році з протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини тощо звітують заступники начальника ГУНП в Рівненській області за напрямами діяльності.