У січні працівники територіальних сервісних центрів МВС Рівненщини виявили 3 сумнівні автівки. У двох автомобілів марки «Рено Кенго»,  в результаті проведених досліджень було встановлено, що маркувальні позначення  номерів кузовів  піддавалися змінам. А от у транспортному засобі  «САЗ 3507» після проведення дослідження  автівки та реєстраційних документів, експерти виявили, що металева табличка з нанесеним номером шасі виготовлена та закріплена не в умовах заводу-виробника.

Зібрані матеріали та транспортні засоби були направлені до поліції.

Так, за січень минулого року був зареєстрований  всього 1 такий випадок.

Аби уникнути неприємностей під час купівлі транспортного засобу не соромтеся поцікавитися, як довго у продавця автомобіль;  звертайте увагу, чи не має у свідоцтві про реєстрацію відмітки про обмеження, якщо це кредит або розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про їх погашення. Не рекомендується купувати автівку за  дорученням, в будь-який  момент його можна анулювати. Звертайте увагу на кузов та днище автомобіля, особливо на стан лакофарбового покриття.

Опісля, необхідно звернутися разом з продавцем в будь-який сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації авто. Адміністратор перевірить транспортний засіб по базах даних, після чого можна відразу   заключити договір купівлі-продажу, який є безкоштовним у сервісних центрах МВС.  На завершення, перед договором купівлі-продажу радимо пройти експертне дослідження автомобіля.  Ці поради допоможуть вам вберегтися від неприємних сюрпризів після купівлі транспортного засобу.