Підвищення температури повітря і як наслідок танення снігу розпочалося на Рівненщині. Великого підтоплення в області не очікують, однак Рівненщина готується на випадок водопілля.

Рятувальники спільно з управлінням надзвичайних ситуацій перевіряють готовність органів влади та причетних організацій до повені та паводків. Працюємо над розчисткою водовідливів та дренажів. Рятувальники готують машини і техніку для того, щоб у разі необхідності швидко евакуювавати людей та відкачувати воду, повідомили в Рівненській ОДА.

Як розповів керівник Рівненського гідрометцентру Богдан Масовець, в області очікують помірне сніготанення.

– Враховуючи температурні коливання – по ночах мінус, а вдень плюс, масового небезпечного підйому в річках не очікується. Відбуватиметься затоплення понижених заплавних територій та об‘єктів розташованих на них, – розповів Богдан Масовець.

Щоб ефективно та завчасно запобігати водопіллю фахівці водної сфери вже сьогодні обстежують гідроспоруди . За словами керівника регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Ігоря Мосійчука, в області створені 32 аварійні бригади, заготовлений щебінь, пісок, до відкачування води готові 77 насосних станцій, з яких дві пересувні.

Комунальні служби продовжують прибирати сніг.