У Рівненському центрі «Інваспорт» відбувся урочистий захід «Наша спортивна гордість» за підсумками 2020 року. Відзначили кращих спортсменів з інвалідністю та тренерів Рівненської області.

Так, 20  кращих спортсменів з інвалідністю та 6 тренерів, відзначені у чотирьох номінаціях, з різних куточків області – Рівного, а також Рівненського, Вараського, Сарненського та Дубенського районів.

За минулий спортивний сезон вони здобули 10 золотих, 16 срібних та 5 бронзових нагород.

Серед номінацій – «Кращий спортсмен Рівненщини з видів спорту», «Кращий спортсмен Рівненшини серед молоді», «Кращий тренер Рівненської області з видів спорту з осіб з інвалідністю», «Кращий тренер Рівненської області серед молоді».

Переможців привітали та вручили їм відзнаки заступник голови ОДА Сергій Гемберг, заступник директора департаменту РАП, соціальної, молодіжної політики та спорту Віталій Ліпський та голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк.

Загалом спортсмени Рівненщини за 2020 рік здобули 104 медалі на Чемпіонатах  та Кубках України, а також встановили 7 рекордів України.