На Рівненщині клієнти сервісних центрів МВС вже більше місяця отримують посвідчення водія на нових бланках. Таким чином,  3950 водіїв мають оновлений документ.

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог: тримовні (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинні на території всієї Європи та в багатьох країнах світу.

Відтепер на посвідченні – група крові (резус-фактор) водія. Це дозволяє лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на посмертне донорство. Уся інформація вноситиметься до посвідчення водія лише за письмовою згодою власника.

У більшості водіїв та автовласників виникає питання: «Що робити з документами, які були видані раніше, наприклад, рік або п’ять років тому і чи обов’язково обмінювати на нові бланки?» Ні! Ці документи є чинними протягом строку, на який їх було видано. Спеціально робити обмін не потрібно, це за бажанням особи. Наразі клієнти сервісних центрів МВС отримують документи на оновлених бланках, але попередні варіанти національного та міжнародного посвідчень водія  теж чинні.

Нагадаємо, що на сайтах Головного сервісного центру МВС та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області можна ознайомитися із маршрутами для удосконалення навичок керування транспортними засобами, а також перевірити свої знання з ПДР на онлайн-тренажері.