Мешканці Рівного отримали інструмент, який дозволить самостійно змінювати місце реєстрації. Така послуга відсьогодні доступна онлайн в мобільному застосунку «ДІЯ».

Команда Міністерства цифрової трансформації України під час Diia Summit 2.0, що пройшов у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30», презентувала масштабне оновлення ДІЇ. Серед дванадцяти нових електронних послуг – реєстрація місця проживання.

Зміна місця реєстрації онлайн – експериментальний проєкт з електронною перереєстрацією місця проживання. Для цього потрібна лише ID-картка, 10-15 хвилин на заповнення заяви в Дії та онлайн підтвердження власника житла.

Пілотний проєкт, окрім Рівного, також реалізується для жителів Києва, Харкова, Вінниці, Луцька, Кривого Рогу і Маріуполя. За рік послуга буде доступна в усій державі. Також запущено реєстрацію права власності онлайн – саме це робить можливою зміну місця реєстрації в декілька кліків.

Нагадаємо, сьогодні, 17 травня, у Києві в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Цифровізація» відбувся Diia Summit Spring 2021. Відкрив саміт Президент України Володимир Зеленський. Команда Мінцифри з партнерами презентувала нові ініціативи та продукти в державному діджиталі: серед них – мобільний електронний підпис ДіяID, автоматична реєстрація ФОП без державного реєстратора, зміна місця реєстрації онлайн тощо.