Сучасне приміщення, новітнє обладнання та окремі кольорові медичні зони. Невдовзі розпочне працювати оновлене приймальне відділення Рівненської обласної лікарні.

Як повідомили в Рівненській ОДА, до кінця травня передбачена подача документів на введення об’єкту в експлуатацію. Під час будівництва приймального відділення були враховані усі рекомендації МОЗ. Тут облаштували приймально-сортувальну і загально медичну зони, діагностичний, приймальний та адміністративний блок.

Він нагадав, що медичний заклад модернізують в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Наразі завершується під’єднання приміщення до електричних мереж. Оновлене приймальне відділення буде ділитися на умовні три зони – зелену, помаранчеву і червону.

У першій зоні буде розміщена зала очікування пацієнтів, де оформлятимуть планових хворих. Друга, помаранчева, зона передбачає надання допомоги до 30 хвилин. А в останній, червоній, зоні надаватимуть термінову невідкладну допомогу для важких хворих.

Допомога надаватиметься значно швидше, а люди отримуватимуть якісніші медичні послуги. Саме таке завдання стоїть перед проєктом «Велике Будівництво». На реконструкцію спрямовано понад 34 мільйони гривень, більша частина із державного бюджету, решта – з обласного.