Фінальне шоу проекту «Пузата мама» вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного.

Захід відбудеться 5 червня на майдані «Рейкарц Бергшлосс Рівне» за адресою: м.Рівне, вул. Петра Могили, 14.  Початок о 12 годині.

На фіналі вагітні влаштують справжнє шоу з постановками виходів від хореографа Дани Антончук. Також у цей день відбудеться зустріч усіх попередніх учасниць проекту разом зі своїми малюками.

Додамо, що проекту “Пузата мама” цьогоріч вже 10 років.

Засновник проекту Оксана Кравець:
– Останні 10 років я  живу проектом “Пузата мама”, я вірю, що колись ми зможемо втілити його у кожному місті та містечку , зламати ще радянські стереотипи у підходах до вагітності, народження та виховання діток. Бо наша місія – це щасливі мами поруч з неймовірно щасливими дітьми!
 Те, що відбувається з мамою під час вагітності вливає на розвиток малюка, здоров’я, формування уявлень про саме материнство. Саме тому, ми оточуємо наших учасниць любов’ю, увагою в які додаємо ще й корисні знання.  Проект “Пузата мама”  – це не лише активне дозвілля у колі матусь, а й можливість отримати потрібні навички, які знадобляться  під час вагітності, пологів та догляду за малюками, а також розуміння того, що вагітність – це особливий стан, який поважається і підтримується у суспільстві.

Для фінального шоу проекту організатори підготували не лише насичену концертну програму, а й чимало сюрпризів як для глядачів, так і самих фіналісток.

Окрім того, на території облаштують ярмарок майстрів Handmade. Тут можна буде придбати вина від закарпатських виноробів, сир від крафтової сироварні, вироби ручної роботи та різноманітні аксесуари.

І звичайно ж, будуть локації для фото – яскрава фотозона від  Студії декору decor_kazka_rv та  сімейна від гіпермаркету меблів dybok.com.ua.  На діток чекатимуть розваги разом із аніматорами від Агенціії дитячих свят “Кукуся”  та  Парку сімейного відпочинку – SkyUP Рівне та аквагрим від студії “Щасливе дитинство”.

Святкову програму заходу відкриють:

  •  артистка та супермодель Єва Шмідт та “Evа_lution” 
  •   Школа вокалу Олени Тарновецької
  • Зразковий естрадний хор „ФАНТАЗІЯ” Рівненського МБК
  • Арт-студія “Голлівуд” 
  • Центр розвитку дитини “Радік”