Попрацювати, перепочити чи навіть просто випити кави. Гончаренко центр пропонує рівнянам використовувати своє учасне приміщення як коворкінг. На постійній основі у центрі безкоштовні курси з англійської мови для дорослих, підлітків та дітей, польської для дорослих, фінансової грамонтності, інформаційної безпеки для дітей та профорієнтації для підлітків.

Днями в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Рівне. education and culture презентували літню програму, у якій передбачені передбачені кінопокази, розвиваючі заняття, майстер-класи та різноманітні ігри як для для дітай та і для дорослих.

Директорка центру Марія Мельницька, розповіла, що у рамках всеукраїнського мандрівного фестивалю сучасного українського кіно, протягом двох вечорів усі охочі зможуть долучитися до кіноперегляду цікавих українських фільмів під відкритим небом. На фестивалі будуть показані дві стрічки, а саме: «Додому», режисер Нарім Алієв та «Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч.

Також, спільно з Рівненським Кіноклубом медіа просвіти з прав людини Docudays UA відбудуться кінопокази документальних фільмів, які мають на меті сприяти дотриманню та захисту прав людини й основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, підтримувати розвиток документального.

Крім кінопоказів, у літній програмі передбачені різноманітні розвиваючі заняття для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку, творчі та кулінарні майстер-класи для підлітків, а також підлітковий клуб із настільних ігор. А ще, усі бажаючі матимуть можливість взяти участь у розвиваючих іграх, таких як гра-тренінг Світ громад (розвиває, згуртовує людей і вчить відповідальності) або ж гра Антикорупційна мафія для молоді (інтелектуально-психологічна командна гра, що з перших хвилин занурює у перипетії реального життя).

Також, під час презентації літньої програми усі учасники мали змогу отримати практичні знання від тренерки з ейдетики та ліберики Марії Вискорко, котра поділилася лайфхаками, як розвивати пам’ять, креативність та ефективно використовувати обидві півкулі мозку, та від фахівця з SMM та відеоменеджерки Станіслави Лівандовської, яка навчила присутніх гостей, як легко та швидко монтувати відео.

Долучатися до подій Гончаренко центру, які є завжди безкоштовними, можуть всі охочі – наголошують у центрі.