Працівники  сервісного центру  МВС  Рівненщини виявили дві іномарки, які  розшукував «Інтерпол». Так, в червні у сервісному центрі МВС, що в Рівному,  виявили «Audi A6»  та  «Volkswagen Touran», які перебували  у міжнародному розшуку «Інтерпол».

Зазначимо, що з початку року у сервісних центрах МВС Рівненщини знайдено 3 викрадених транспортних засобів, серед яких один – в Україні.

Окрім того,  виявляють і двигуни, які перебувають у розшуку. Від початку року  дві автівки мали  двигуни, які знаходилися у розшуку.  Так, у травні в сервісному центрі МВС  у Володимирці, під час  реєстрації «Volvo С 50», провівши перевірку  автомобіля за базами, фахівці встановили, що двигун на даній автівці перебуває у розшуку «Інтерпол».

Також у  сервісних центрах МВС під час надання адміністративних послуг трапляються випадки, коли працівники   виявляють транспортні засоби, номери агрегатів яких змінені або підроблені. До речі, від початку року  26 сумнівних автівок виявили у сервісних центрах МВС під час реєстрації/перереєстрації транспортних засобів. Серед цієї кількості у 20 автомобілях були підроблені номери кузовів, а в 6 – підроблені номери двигунів.

Про дані події працівники сервісних центрів  МВС повідомили у поліцію.