Фінальне шоу проекту вкотре презентувало рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного, найменших моделей – діток віком до 1 рочку та їхніх матусь.

На фіналі вагітні влаштували справжнє шоу з постановками виходів від хореографа Дани Антончук. Також у цей день на подіум вийшли усі попередні учасниці проекту разом зі своїми малюками.

Ведучий сімейного свята – співорганізатор проекту Олександр Курсик.

Засновниця проекту Оксана Кравець:

Останні 10 років я  живу проектом “Пузата мама”, я вірю, що колись ми зможемо втілити його у кожному місті та містечку , зламати ще радянські стереотипи у підходах до вагітності, народження та виховання діток. Бо наша місія – це щасливі мами поруч з неймовірно щасливими дітьми!
За 10 років ми провели  14 сезонів, 292 вагітних брали участь у “Пузатій мамі” і народилось у проекті 299 малюків.

Яскрава фотозона від  Студії декору decor_kazka_rv та  сімейна  локаця від гіпермаркету меблів dybok.com.ua.

Для фінального шоу проекту організатори підготували не лише насичену концертну програму, а й чимало сюрпризів як для глядачів, так і самих фіналісток- ярмарок майстрів дитяча дискотека від Агенціії дитячих свят “Кукуся та парад двійняток і близняток.

Nакож в рамках фіналу відбувся показ  від Модельного агенства Models Shool Rivne. Вихованці агенства демонстрували верхній жіночий одяг еко шубки екодублянки українського бренду Samange.

Святкову програму заходу відкривали дитячі колективи:  Концертна школа «MY SOUND», зразковий естрадний хор „ФАНТАЗІЯ” Рівненського МБК, солістка Рівненської школи театрального мистецтва Аделіна Окладова.