Походження вилученого спирту, горілчаних виробів із підробними акцизними марками та тютюну невідомого походження нині встановлюють правоохоронці.

Автомобіль «Volkswagen Сaddу» під керуванням 35-річного жителя Луцька неподалік села Бокійма у поле зору поліцейського офіцера тергромади та працівників сектору реагування відділення №1 Дубенського РВП потрапив сьогодні, восьмого листопада.

Під час поверхневої перевірки, дозвіл на проведення якої надав керманич, у багажному відділенні автомобіля поліцейські виявили понад 60 літрів спирту невідомого походження у різних ємностях, 80 пляшок горілки по 0,5 л, 30 пляшок по 0,25 л із марками акцизного податку, що мають явні ознаки підробки, 20 блоків безакцизних цигарок.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Транспортний засіб із алкоголем та тютюновими виробами вилучений, вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Нагадаємо, на Рівненщині поліцейські посилили заходи з протидії незаконному виробництву та реалізації на території області алкоголю і тютюнової продукції.