Працівники сервісних центрів МВС в Рівненській області під час обробки заяв громадян  для уточнення даних у  додатку «Дія» все частіше виявляють підроблені документи,  і більшість  – це посвідчення водія.

16 підроблених посвідчень водія  минулого місяця виявили фахівці сервісних центрів МВС.  Так, лише за один день співробітниками сервісного центру МВС Рівного під час опрацювання отриманих електронних заяв від громадян, виявлено 6 посвідчень водія,  які згідно Єдиного державного реєстру МВС, видані іншим особам.

Рекордний максимум  несправжніх посвідчень водія становив у липні, тоді працівники  сервісних центрів МВС області  виявили  22 підроблених документи.

Загалом же, з початку року  співробітники  сервісних центрів МВС  виявили 88 несправжніх посвідчень водія. Зауважимо,  що  у 2020 за  весь рік  було виявлено лише 18 підроблених посвідчень.

Нагадаємо, що на  сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області розміщена уся потрібна інформація для майбутніх водіїв: від порад як стати водієм до переліку автошкіл. Окрім того,  на сайті безкоштовно на онлайн-тренажері можна перевірити свої знання з Правил дорожнього руху, ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами та  дізнатися про перелік документів для отримання посвідчення водія.

Зазначимо,  що на сайті Головного сервісного центру МВС можна скористатися онлайн-сервісом «Перевірка посвідчення водія», який надає можливість зацікавленим установам та кожному громадянину за серією і номером посвідчення водія самостійно перевірити, чи видавався документ, а також побачити всі відкриті категорії.

До речі, сервісними центрами МВС в Рівненській області від початку року  видано 34333 посвідчень водія.