Держпродспоживслужба затвердила більше 81,5% шкільних меню у Рівненській області, решта були повернуті на доопрацювання. Загалом серед західних областей найбільший показник затверджених меню має Закарпатська область (97%), найменший – на Волині (63%).

Держпродспоживслужба повертає на доопрацювання незначну кількість меню, що надходять нам на затвердження. Помилки, звісно, допускаються, однак ми їх виявляємо й завдяки системній спільній роботі на результат нам вдається вирішити проблеми. Це свідчить про те, що реформа шкільного харчування, ініційована першою леді України Оленою Зеленською, просувається у вірному напрямку, повідомляють у Рівненській ОДА.

Нагадаємо, регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбувається в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі.

Участь у заході беруть представники Львівської, Вінницької, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей.

Серед найпоширеніших помилок, які допускаються при складанні меню – невиконання затверджених норм харчування, нераціональність меню по хімічному складу по співвідношенню білків/жирів/вуглеводів, недостатня або завищена енергетична цінність страв. Також серед помилок – одноманітність страв та нераціональність їх чергування.