213 адміністративних послуг, електронна черга, комфортні умови для відвідувачів та безперешкодний доступ для маломобільних груп населення – таким буде оновлений ЦНАП у Костополі. Наразі триває реконструкція приміщення. Відкриття ж Центру планується на кінець року.

На сьогодні адміністративні  послуги жителі Костопільської громади отримують у приміщенні міськради.  Однак воно не було пристосоване під потреби ЦНАПу. Крім того, бракувало площ. Натомість вже невдовзі ситуація зміниться.

Річ у тім, що громада отримала більше 2 мільйонів гривень державну субвенцію на розвиток мережі ЦНАПів. Ще понад 880 тисяч гривень виділили з місцевого бюджету.

Роботи з реконструкції приміщення для ЦНАПу розпочато у вересні цього року. Його площа розшириться з 80 до 295 метрів квадратних. Тут надаватимуть послуги, найнеобхідніші для місцевих мешканців: в сфері соціального захисту, земельних відносин, будівництва, реєстрації місця проживання, нерухомості, бізнесу та громадських організацій, видачі паспортів у формі ID картки, повідомляють у Рівненській ОДА.

Загалом тут планують обслуговувати понад  44 тисячі місцевих жителів.

Загалом цьогоріч для Рівненської області з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАПів виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачили для 7 громад: Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської, Костопільської.