Пошкоджений дисплей або зношений акумулятор — одна з найпоширеніших причин звернення до сервісного центру. Ціна ремонту залежить від обсягу послуг, від якості використовуваних запчастин та швидкості виконання замовлення. Наприклад, повний прайс-лист з ремонту телефону Xiaomi Redmi 9c можна знайти тут https://www.aks.ua/uk/remont-telefony/xiaomi-redmi-9c.html

Заміна дисплея у смартфоні Xiaomi

Пошкодження дисплея – одна з найчастіших поломок, з якою можуть зіткнутися користувачі Xiaomi. Причиною пошкодження є неуважність, телефон часто падає на підлогу або щось тверде і матриця
розбивається. Якщо пошкодження поверхневе, то й міняти нічого не потрібно, адже невелика подряпина на екрані дозволяє без проблем користуватися пристроєм далі.
Однак, якщо удар був сильний і екран не реагує на дотик або не виводить зображення, дисплей потрібно буде замінити.

На першому етапі потрібно буде визначитися із вибором запчастин. Чи це будуть оригінальні комплектуючі або дешевші аналоги. Також можна вибрати щось інше, наприклад, відновлені оригінальні або дисплейні модулі. Вони обійдуться дешевше, ніж нові фірмові деталі, але трохи дорожчі за аналоги.

Заміна акумулятора в Xiaomi

Зношена або здута батарея – ще одна причина, через яку телефони Xiaomi опиняються у сервісному центрі. Коли акумулятор не хоче заряджатися або дуже швидко втрачає енергію, обов’язково замініть його на новий.

Заміна також необхідна при механічних пошкодженнях батареї. Найкраще вибирати оригінальні комплектуючі, проте зараз у продажу також зустрічаються аналоги непоганої якості, які за продуктивністю взагалі не поступаються фірмовим батареям.

Чому обслуговування краще проводити у спеціалізованих майстернях?

Вирішуючи відремонтувати телефон Xiaomi в сервісному центрі, варто вибрати той, який спеціалізуватиметься на продукції цього бренду. Наприклад, тут https://www.aks.ua/uk/remont-telefony/xiaomi-redmi-9c.html, займаються усуненням усіх типів несправностей телефонів Xiaomi Redmi 9c та гарантують якісне обслуговування. Перевагою є комфортне користування послугами, зовсім не потрібно особисто з’являтися на місці, адже телефон може бути відправлений кур’єром з будь-якої точки України. Після ремонту смартфон буде благополучно відправлений на вашу домашню адресу.

на правах реклами