Добровольче формування територіальної громади у Рівному поповнилося новими членами. Вони склали присягу на вірність українському народові та дали обіцянку захищати територіальну цілісність нашої держави, повідомляють у ДФРМТГ №1.

Привітати членів ДФТГ із прийняттям присяги прийшли командири, побратими та рідні.

Так, командир добровольчого формування Рівненської міської територіальної громади №1 Олег Садовський привітав добровольців із складанням присяги. А також подякував їм за готовність захищати Батьківщину, розуміння та надійність. Адже, за словами Олега Садовського, на кожного добровольця у Рівному можна покластися і в цьому був час переконатися.

Нагадаємо, добровольче формування Рівненської міської територіальної громади №1 утворилося в березні цього року після повномасштабного вторгнення ворога на територію України. З перших днів війни у Рівному добровольці були залучені до охорони стратегічних об’єктів та несення служби на блок-постах. Нині рівненські добровольці продовжують виконувати покладені на них обов’язки. Також формування поповнюються новими охочими стати на захист свого міста та країни.