Здолбунівська громада віддала останню шану старшому лейтенанту Володимиру Галаху. У Костополі попрощалися із солдатом Владиславом Фаліковським, повідомляють у Рівненській ОДА.

Володимир Галах ще з дитинства мріяв бути хірургом, тож після закінчення школи вступив до Вінницького національного медичного університету. Після навчання працював лікарем-урологом у Рівненській міській поліклініці №3. Але йому боліла й доля України, тож після початку війни на Сході України у 2014-му пішов воювати. Ніс службу в одній з найгарячіших точок АТО  – поблизу Артемівська (нині Бахмут) на Донеччині. Після повномасштабного вторгнення Володимир тричі  ходив у  військкомат, проте його мобілізували лише у вересні 2022 року. 1 лютого 2023-го близькі отримали повідомлення, що напередодні старший лейтенант Володимир Галах помер в лікарні Запоріжжя. Йому було лише 34 роки. Без батька залишилося троє донечок.

30 січня поблизу Новоданилівки Запорізької області загинув костопільчанин Владислав Фаліковський. Народився 14 липня 2001 року, навчався в Костопільській ЗОШ № 4, потім в Костопільському технологічному коледжі. Захоплювався спортом. Після закінчення школи проходив строкову службу в Національній гвардії України. Владислав був дуже доброю людиною, старався усім допомогти. Мав особисті плани на майбутнє, одружитися з коханою дівчиною. Однак його життя обірвалося в 21 рік… Владислав загинув, рятуючи пораненого побратима під час масованого обстрілу.