Полюбляєте хліб – будьте готові бонусом придбати ще букет інфекцій та мікробів. У рівненському супермаркеті «Велмарт» працівниці хліб власного виробництва без пакування викладають голими руками без рукавичок і перевозять на візку загального користування без дотримання будь-яких умов гігієни. Інцидент трапився ввечері 11 травня.

На зауваження, чому хліб без пакування беруть без дотримання жодних норм гігієни, працівниця бідкається, що рукавичок не наодягаєшся, мовляв, і руки, і візок чисті.

У свою чергу адміністратор супермаркету «Велмарт» у місті Рівному Тетяна Сухляк запевнила, що це не типова ситуація для їх закладу. Коментувати чому так сталося – відмовилася. Мовляв, повідомить про цей випадок керівництву і тоді можна буде отримати якісь пояснення.

Отож, надіємося, що щодо цього інциденту в супермаркеті приймуть міри і рівняни не купуватимуть хліб із невідомо якими санітарними «сюрпризами». А сайт «Крапка» все ж очікує отримати коментар від мережі супермаркетів «Велмарт» з цього приводу.

Нагадаємо, через немиті руки можна підхопити низку інфекційних захворювань. Зокрема, стійку до лікарських препаратів кишкову паличку, гепатит А, дизентерію, грип, ковід та інші ГРВІ, сальмонельоз, хвороби, викликані глистами тощо. Тому, навряд чи людина, яка прийшла в супермаркет купити хліб готова через чиюсь халатність опинитися на лікарняному ліжку.