На Рівненщині оголошують прийом документів на здобуття обласної літературної премії імені Світочів у 2023 році.
Премія присвоюється щорічно з метою відзначення видатних досягнень у галузі літератури, визнання письменницького таланту, сприяння розвитку літературного процесу в Рівненській області. Право на здобуття Премії мають громадяни України, які творчо працюють на території Рівненської області.
Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, обласні заклади культури і мистецтва, наукові установи, громадські організації мистецького і просвітницького спрямування, які мають подати такі документи:
– лист-подання, в якому зазначається коротка інформація про життєву (рік народження, освіта, місце проживання) і творчу діяльність особи (осіб), висунутої(-их) на здобуття Премії, назва твору, час і місце його видання, загальна оцінка твору, характеристика культурно-просвітницької діяльності автора та мотивація висунення на здобуття Премії;

– друкований примірник твору (у разі відсутності друкованого – в електронному вигляді);

– відгуки літераторів;

– копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу;

– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– згода на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

У разі подання заявки шляхом самовисування замість листу-подання необхідно подати заяву у довільній формі, в якій зазначається коротка інформація про життєву (рік народження, освіта, місце проживання) і творчу діяльність, назву твору, час і місце його видання, загальна оцінка твору, мотивація висунення на здобуття Премії, повідомляють у Рівненській ОДА.

Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 20 вересня поточного року управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації в каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу kultura119@ukr.net.