81 кандидат з Дніпропетровщини, Буковини, Донеччини та Рівненщини буде змагатися за крісла у Верховному Суді. Серед кандидатів – четверта частина професіонали з-поза системи, а саме науковці та адвокати.

Примітно, що з Донеччини у конкурсі візьмуть участь в основному судді, їх 24.

Учасники перегонів на посади найвищої судової інстанції відрізняють своєю особливою майстерністю розбудовувати сімейні династії з суддів, адвокатів, нотаріусів чи прокурорів.

Є й такі, родичі яких беруть активну участь в антикорупційних розслідуваннях і співпрацюють зі Спеціалізованою антикорупційною прокураторою чи Національним антикорупційним бюром.

Окрім того, чимало кандидатів продовжують приховувати свої статки, а тому досить часто не декларують жодного майна у своїй чи родинній власності, деякі встигають “згадати” про майно та виправляють свої е-декларації, а є такі, які за час професійної діяності встигли накопичити і на коштовні речі, і на житлові будинки.

Судді з регіонів також причетні до кількох місцевих регіональних справ, пов’язаних з діяльністю лікарів та громадських активістів.

Відповідні дані оприлюднив громадський рух “Чесно”. Ознайомитися із інформацією про кандидатів можна тут.