Список депутатів Верховної Ради, які літають до Росії, опублікувала у своєму “Фейсбук” голова парламентського комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар.

За її словами, такі дані вона отримала від Прикордонної служби у відповідь на свій запит.

“Прямого авіасполучення з Москвою в Україні немає. На Москву з Києва літають через Мінськ. Тут списки тих, хто за два минулі роки – роки війни з Росією – літали на Мінськ, і в більшості випадків далі на Москву. 59 народних депутатів України. Частина літає реально в Мінськ – наприклад Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Андрій Іванчук(якого в Білорусі навіть затримували), Олексій Рядчин, Леонід Козаченко, Svitlana Zalishchuk (літала в Мінськ на похорони Павла Шеремета), Оксана Білозір(в 2015, коли не була народним депутатом). Але думаю вже відомий Андрій Артеменко, Сергій Льовочкін, Бойко, Мураєв, Оніщенко, Ківалов, Деркач, Рабінович, Тарута та багато інших зовсім не на переговори в мінському форматі літали.

Швидше – це “московський формат” псевдоукраінської політики. Це відповідь Прикордонної служби на мій запит. Робіть висновки.

P.S. Наголошую – це перельоти на Мінськ. Зважаючи на те, що Мінськ далеко не головний вузол для пересадок, то переважно цей напрямок використовують для перельотів в РФ,” – йдеться у повідомленні.

Прямого авіасполучення з Москвою в Україні немає. На Москву з Києва літають через Мінськ. Тут списки тих, хто за два мин…

Опубліковано Вікторією Сюмар 27 лютого 2017 р.

До слова, народні депутати від Рівненщини у цьому списку “не засвітилися”.