Обласна програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» діє на Рівненщині. Цьогоріч на її реалізацію виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Гроші підуть на пільгові кредити селянам для побудови, реконструкції, купівлі житла, його утеплення, а також підведення до нього комунікацій.

Першочергово позики надаватимуться учасникам АТО, молодим сім’ям, неповним сім’ям, позичальнику, який має трьох і більше дітей.

Так, 300 тисяч гривень кредиту надаватиметься людям на зведення оселі, 150 тисяч – на завершення будівництва, 200 тисяч – на купівлю житла.

Позику у сумі 50 тисяч гривень можуть взяти селяни на утеплення будинків та підключення їх до комунікацій.

Кредити людям надаватимуть під 3 % річних на період від 10 до 30 років. Не платитимуть відсотки за позиками військовослужбовці під час перебування в АТО, а також родини, у яких троє і більше дітей до 18 років.

Для того, аби отримати кредит, потрібно звернутися у сільську раду із заявою, яку подадуть на розгляд Рівненському обласному фонду з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, повідомляють у Рівненській ОДА.

Нагадаємо, торік за кошти Програми на селі побудували 7 будинків, купили 3 помешкання, підключено до існуючих комунікацій 12 садиб та утеплено 5 будинків.