Ацетильований опій, 800 грамів макової соломки, два кілограми вареного насіння маку із запахом ацетону та понад півкілограма канабісу вилучили правоохоронці у Корецькому, Костопільському, Острозькому та Радивилівському районах 20 березня.

У Корецькому районі під час виїзду на сімейну сварку у 47-річного дебошира вилучили 12 грамів подрібненої макової соломки.

За місцем свого проживання 32-річний житель Костополя зберігав 0,5 млацетильованого опію. Крім того, в одній із кімнат будинку поліцейські виявили насіння маку із різким запахом ацетону загальною вагою два кілограми.

Близько 20 години в Острозі увагу працівників поліції привернув 36-річний чоловік, який поводив себе підозріло. Під час спілкування із ним поліцейські помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. До того ж у кишені куртки виявили медичний шприц, наповнений коричневою речовиною, схожою на опій об’ємом 2,3 мл.

А у 29-річного жителя Радивилова в одній з кімнат будинку поліцейські виявили 400 грамів канабісу. Під час огляду горища у поліетиленовому пакеті вилучили ще 150 грамів цього ж наркотичного засобу.

Усе вилучене направлено на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За усіма фактами у поліції розпочали досудові розслідування за частино 1 статті 390 (зберігання наркотиків) Кримінального кодексу України, поідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.