Розпустити, бо різні – таку причину розпуску фракції “Громадський контроль” у Рівненській міськраді озвучило керівництво партії. Щоправда, більшість членів фракції не підтримують таку позицію.

Фракція “Громадський контроль” у Рівненській міськраді представлений п’ятьма депутатами. Щоправда, зараз погляди міських обранців розійшлися – двоє за розпуск фракції проти трьох, які не підтримують цю позицію.

За словами голови фракції Святослава Стельмащука, рішення щодо цього було прийнято на засіданні вищої ради партії 17 березня.

Втім, повідомити про це членів фракції, схоже, партійці забули. Так само і про акції, які проводили деякі члени партії і фракції, каже депутат Роман Яворський.

– Будь-який проект рішення, який виноситься на сесію вже законний. А далі – домисли і політичні

Такої ж думки і депутат Тетяна Чубай. Вона зазначила, що цей крок партії можна розцінити, як бажання когось образити і принизити.

– Сьогоднішня заява голови партії Романа Денисюка прозвучала так, ніби я проти рівнян. Я думаю, що це неправильно. Підіть запитайте у людей на моєму окрузі, які мене обирали. Ми всі рівні і всі обрані громадою, тому розпускати фракцію думаю недоречно, – каже вона.

У свою чергу депутат Святослав Євтушенко зазначив, що йому незрозуміла заява про відсутність спільної позиції у депутатів. Адже фракція спільно працювала над багатьма проектами.

У чому проявляється така відсутність спільної позиції він запитав у голови партії Романа Денисюка. Щоправда, він відсторонився від відповіді.

Розпуск фракції підтримали Любов Романюк і Святослав Стельмащук.

– Я не розумію чому ви тримаєтеся за фракцію, – сказала Любов Романюк.

На це Святослав Євтушенко додав, що півтора року тому люди голосували за “Громадський контроль” і тих людей, які отримали мандат.

– І тому, разом чи не разом бути фракції мають вирішувати виборці, а не голова партії, – підкреслив він.

Спроба розпуску фракції Рівненської міської ради "Громадський контроль" ….

Опубліковано Вікторією Мамотюк 29 березень 2017 р.

Наразі обговорення бути чи фракції “Громадський контроль” далі – триває. Чим завершиться засідання – читайте на порталі “КРАПКА”.