До суду прийшла лише сторона звинувачення — представники Генпрокуратури. Зазначили, що суддя лише зранку повідомив, що його не буде. Міський голова до суду також не прийшов, очевидно, знаючи, що засідання не відбудеться, пише “РВ“.

Проте, як зазначила заступниця начальника відділу Генпрокуратури Анна Благовісна, особиста присутність пана Хомка на наступних засіданнях обов’язкова.

Нагадаємо, департамент захисту економіки Нацполіції склав протокол про корупцію на міського голову Рівного, оскільки він у січні своєчасно (протягом 10 днів) не повідомив НАЗК про продаж свого позашляховика за 30 тисяч доларів. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані міський голова оприлюднив лише 18 березня, коли правоохоронці розпочали перевірку.

Засідання перенесли на 12.00 24 квітня, останній понеділок місяця. Відповідальність за невчасно подане повідомлення до НАЗК — штраф 1700-3400 грн.

Зазначимо також, що торік дружина міського голови Марія купила за понад два мільйони гривень будинок у свого брата. Проте, як зазначили представники Генпрокуратури, повідомлення про цю зміну у майновому стані міський голова не мав вказувати, оскільки йдеться про майно не самого декларанта (пана Хомка), а члена його родини.