З початку року майже 2900 мешканців області скористалося фінансовою допомогою. На компенсацію відсотків за позиками з обласного бюджету спрямували 850 тисяч гривень.

Як повідомили в департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, загалом у Рівненській області людям відсоткові ставки відшкодовують з державного, обласного та місцевих бюджетів. Так, держава відшкодовує 20% за придбання «негазових» котлів, 35% – для утеплення індивідуального житла, 40% – для ОСББ і 70% – для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ.

Відповідно до обласної Програми мешканцям Рівненщини додатково компенсують 15% тіла кредиту. Цьогоріч на ці цілі передбачено 4 мільйони гривень.

Аналогічні програми розроблені в усіх районах та містах Рівненщини, окрім Вараша. З початку року відсоткові ставки вже відшкодували майже сотні здолбунівчанам  та понад півтисячі рівнянам.

Загалом з початку дії Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів банками видано 9200 позик для мешканців Рівненщини та для 40 ОСББ. Загальна сума кредитів – близько 176 мільйонів гривень.

Нагадаємо, для того, аби оформити «теплі» кредити потрібно звернутися до філій Ощадбанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Приватбанку.