Стратегію розвитку «Тунелю кохання», що у смт Клевань на Рівненщині, презентували в обласному центрі. Заплановано втілити чимало, поки що ж там встановили ліхтар на сонячних панелях та інформаційний стенд із кованою фігурою у формі серця.

Сам проект благоустрою території біля Тунелю чиновники подали на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Очікують, що вже в травні на об’єкт виділять близько 700 тисяч гривень. З них близько 550 тисяч гривень із держбюджету, а 151 тисяча -з місцевого бюджету селищної ради.

За ці гроші поблизу туристичної “родзинки” області облаштують великий дитячий майданчик, місця для відпочинку з барбекю-зоною, створять торгові ряди для сувенірів, розташують паркінг і забезпечать безкоштовний wi-fi.

Також в розвитку об’єкту приймає участь приватний інвестор, який неподалік проводить реконструкцію і невдовзі там запрацює готельний комплекс з рестораном.

Окрім того, у найромантичнішому місці України провели толоку та посадили понад 250 молодих кленів і горобин вздовж залізничної колії, повідомляють у Рівненській ОДА.

Нагадаємо, Тунель кохання – відомий не тільки в Україні, але і в світі. Ботанічний феномен утворений заростями дерев, що засаджені вздовж залізничної колії. Поїзд проїжджає тут тричі на добу, обламуючи всі гілки, що порушують ідеальну форму тунелю.