Концерт грузинського ансамблю «Gori» відбудеться у Рівному 30 листопада. Початок заходу о 19.00 у МПК “Текстильник”.

На присутніх чекає шалений ритм, запальний спів, більше 30-ти виконавців.

Грузинське місто Горі – партнер міста Луцька з 2008 року, а колектив не вперше відвідує обласний центр Волині. Рік тому вони побували в Луцьку зі своєю шоу-програмою, зібравши аншлаг! Рівне з нетерпінням чекає на грузинський ансамбль «Gori» в своєму місті. Наше місто любить шалені танці. Варто зазначити, що артисти балету ансамблю «Gori» також беруть участь у відомому національному балеті Грузії «Сухішвілі».

Ансамбль «Gori» супроводжуватимуть депутат міськради муніципалітету міста Горі Заза Мезврішвілі генеральний директор колективу Георгій Цулукідзе та хореограф Па Чулухадзе.

21 жовтня ансамбль «Gori» виступив на майдані Незалежності в Києві з нагоди 10-річниці закінчення війни в Грузії.  Місто Горі повністю згоріло через військові дії на території краіни. В честь міста і був названий ансамбль.

Весь творчий колектив та організатори концерту з нетерпінням чекають зустрічі з Вами, рівняни!!!

Перед початком концерту представники колективу «Gori» у  фойє палацу пригощатимуть глядачів справжнім грузинським коньяком «Eristavi».

Як зазначив Заза Мезврішвілі: «Дивитися виступ колективу з екранів телевізорів, це те ж саме, що цілувати красиву дівчину, вдягнувши противогаз. Адже вживу все сприймається інакше!»