Члени бюджетної комісії проголосували за зміни до обласного бюджету на 2017 рік, які будуть висунені на чергову сесію Рівненської обласної ради.

Відтак, на пленарному засіданні депутати розглянуть питання про зміни до розподілу субвенцій із загального фонду державного бюджету між місцевими бюджетами області на 2017 рік на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартплати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Також члени комісії погодили зміни до обласного бюджету за рахунок додаткового обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на суму 163384,2 тис. гривень ( в тому числі бюджет розвитку 132648,5 тис. гривень).

Збільшення доходів спеціального фонду обласного бюджету «Інші субвенції», в тому числі бюджету розвитку очікується за рахунок субвенцій, що передаються з місцевих бюджетів обласному бюджету на суму 5328, 411 тис. гривень.

За рахунок субвенції, що передається з бюджету м. Вараш обласному бюджету, на суму 1062 тис. гривень заплановано співфінансування реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», повідомляють в облраді.