Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон 30 квітня очолив Божественну літургію у Стокгольмі.

За богослужінням архієрею співслужили заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе); голова Місійного відділу УЗЦЗ протоієрей Валерій Семанцо; декан Шведсько-Скандинавського деканату ієромонах Серафим (Фуремальм), а також інші місцеві клірики.

Під час Божественної літургії владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, возвів в сан ігумена ієромонаха Серафима (Фуремальма), а також висвятив іподиякона Генріка Вальдемара Донненберга на диякона.

За богослужінням підносилися молитви за парафіян храму, український та шведський народи, за Богом бережену Українську державу, за звільнення всіх полонених і заручників, захоплених і ув’язнених Росією та її колаборантами у Криму і на Донбасі.

Помолились і за убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави, а також за спокій душ спочилих рабів Божих, у вигнанні з рідних земель постраждалих і від гонінь загиблих.

Наприкінці богослужіння архієпископ Іларіон звернувся до присутніх із архіпастирським словом, а також привітав парафіянок з неділею жінок-мироносиць.

Завершилася літургія співом молитви за Україну «Боже Великий, Єдиний», повідомляють у прес-службі Рівненської єпархії.