Читання книги Анджея Сапковського «Відьмак. Останнє бажання» відбудеться у Рівному.

Герой книги Геральт із Ривії став улюбленцем мільйонів читачів усього світу, знайшов прихильників серед любителів серіалів та комп’ютерних ігор. Адже Аджей Сапковський, – польський письменник-фантаст, зачарував усіх надзвичайним фентезійним світом, повним чарівних істот та небезпечних чудовиськ. А персонажі його книг, сміливі, завзяті і часом кумедні, не лишають байдужими.

Нагадаємо, Сапковський отримав п’ять премій імені Януша Зейделя (три з них за оповідання Менше зло, Меч призначення і Вирва від бомби, а також дві за романи Кров ельфів і Вежа блазнів). А 1997 року письменник був удостоєний премії «Passport», що присуджується тижневиком «Polityka» за заслуги перед польською культурою. Крім того, у 2003 р. він виграв іспанську премію Ignotus, за найкращу антологію (Останнє бажання), і Музиканти (найкраща іноземна розповідь), в тому ж році.

А також Анджей Сапковський став першим лауреатом David Gemmell Legend Award. Нагорода дісталася письменнику за книжку «Blood of Elves» (англійське видання роману «Кров ельфів») і була вручена в 2009 році у Лондоні.

Проходитиме захід  12 травня у платформі взаємодій «Простір» о 19 годині.