Тренінговий курс “Підготовка до успіху” для молодих людей, віком від 15 до 17 років, відбудеться у Рівному.

Успішність – одна з найбільш бажаних і проголошуваних цінностей в будь-якому суспільстві. І, звичайно ж, ми не виняток. І чим більше успішних людей буде в нашій країні, тим краще буде ставати країна. Носителі Миру (Рух «Носителі миру») у співпраці з тренінговим центром «Лотос-Інвест» (м.Рівне) за методичної підтримки асоціації «Початок життя» (м.Кишинів) пропонує тренінговий курс «Підготовка до успіху».

Це комплексний підхід, який приділяє увагу цілісному розвитку особистості, готує нове покоління лідерів. В курсі висвітлюються такі теми, як цілепокладання, профорієнтація, управління часом, фінансами та інформацією, а також розвиваються навички критичного і творчого мислення, підготовка до самостійного життя, тощо.

Так, молоді люди, віком від 15 до 17 років, навчаться розуміти себе та інших, свої сильні і слабкі сторони, управляти собою, своїми емоціями, будувати відносини, формувати світогляд, критично мислити, протистояти маніпуляціям, складати резюме, виступати на публіці і т.п .

Початок програми 9 вересня о 14.30. місце проведення вул.Короленка, 6 (обласна бібліотека). Триватиме курсу впродовж року. Заняття відбуватимуться щосуботи. За період курсу молоді люди відвідають 33 заняття.

Запис за телефоном 0673621350 – Новацький Володимир
0678013813 – Оксана Грицюта.

публікація здійснена в рамках інформаційного партнества