Фінальне шоу проекту «Пузата мама» традиційно присвячене Дню матері і вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться  4 травня у “Сталевій Горі”(вул. Відінська 1Б).

Як справжні моделі учасниці пройдуться червоною доріжкою.  Також у цей день відбудеться зустріч усіх попередніх учасниць проекту. На фінал вони прийдуть разом зі своїми малюками.

Усіх гостей свята очікує енергійні та запальні сети від ді-джея Alexа (Олексія Абросімова). Тож саме під його треки дефілюватимуть не лише майбутні мами, а й найменші моделі — новонароджені та віком до 6 років.

Ведучими фінальної частини буде неперевершений дует двох чоловіків: шоумен і ведучий Андрій Осташ (МС Дюк) та депутат Рівнеради, журналіст Олександр Курсик.

Усіх дітлахів на святі чекатиме смачний кенді бар від Домашньої кондитерської “Sweet Life”  в оформленні від Агенції дитячих свят “КУКУСЯ” . Крім того, усі гості  свята матимуть нагоду сфотографуватись у фотозоні від “Майстерні ідеальних свят”.

До речі, прийти на шоу можуть усі охочі, адже вхід на свято є абсолютно вільним. Головне – мати із собою гарний настрій та позитив! Початок  4 травня о 17 годині.

Оксана КРАВЕЦЬ