Проїзд у маршрутках Дубно можуть підвищити до 4 гривень.У той час, як економічно обгрунтований тариф, згідно розрахунків, становить 3 гривні 85 копійок, повідомляють у міськраді.

Передбачається, що вартість проїзду для учнів складатиме 2 гривні впродовж всього року.

Разом з тим, пропонується, щоб під час навчального періоду учні сплачували за проїзд 1 гривню. Планується, що іншу частину вартості проїзду школярів в період навчального процесу міська рада дотуватиме перевізникам із бюджету при наявності коштів.

Пенсіонери за віком щоденно з 9 по 16 годину сплачуватимуть 50% вартості проїзду – 2 гривні, в інший час – оплачуватимуть повну вартість проїзду.

Безкоштовно їздитимуть інваліди війни I, II, III груп; інваліди I групи та особа, що супроводжує інваліда I групи; діти-інваліди та особи, що супроводжують дітей-інвалідів; діти з багатодітних сімей; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-сироти; учасники бойових дій; учасники АТО; ліквідатори аварії на ЧАЕС І категорії.

Інші пільгові категорії пасажирів, як то інваліди ІІ групи та ліквідатори аварії на ЧАЕС ІІ категорії, сплачуватимуть за проїзд половину загальної вартості — 2 гривні.