Сьогодні після обіду на службовий планшет патрульних надійшов виклик про те, що на вул. Волинської Дивізії невідома особа здійснила постріли з предмету, зовні схожого на зброю.

Зв’язавшись з заявником в телефонному режимі полісмени отримали чіткий опис зловмисника та миттєво розповсюдили орієнтування.

За попередньою інформацією, невідомі вистрелили у вікно одного з магазинів. Через декілька хвилин на вулиці Євгена Коновальця захисники правопорядку помітили 3 осіб, один з яких відповідав опису заявника. Інспектори подали команду лягти на землю та не чинити опору, після чого застосували спецзасіб кайданки до громадян.

У сумці 47-річного рівнянина патрульні помітили предмет, зовні схожий на зброю. Полісмени забезпечували охорону місця події та можливого знаряддя скоєння злочину до приїзду слідчо-оперативної групи. Освідувавши затриманих на стан алкогольного сп’яніння у медичному закладі, патрульні доставили рівнян у відділ поліції для з’ясування усіх обставин справи, повідомляють у патрульній поліції Рівного.