Днями прокурор Рівненської області Богдан Подубинський відвідав Городищенську виправну колонію максимального рівня безпеки.

Зокрема, він оглянув кімнати тривалих побачень, житлові приміщення, дільницю ресоціалізації, банно-пральний комплекс, їдальню, сектор для тримання засуджених до довічного позбавлення волі, а також дільницю для тримання засуджених в приміщенні камерного типу, повідомляють у прокуратурі.

Після обходу Богдан Подубинський провів особистий прийом засуджених. Поцікавився умовами тримання, праці, дозвіллям, а також організацією харчування та медичним забезпеченням.

На питання, що задавали засуджені, прокурором області надані змістовні роз´яснення по суті.

Утриманці колонії також звернулися до прокурора з тим, що найбільше цікавило. Так, серед піднятих питань, окремі стосувалися  неналежного забезпечення умов утримання в установі виконання покарань. По скаргах, за дорученням керівника регіональної прокуратури, наглядовим відділом прокуратури області із залученням відповідних спеціалістів будуть проведені ретельні перевірки.

Всього на особистий прийом до прокурора Рівненської області звернулося 14 засуджених.

За результатами візиту прокурор області зобов’язав керівництво установи вжити невідкладних заходів до забезпечення належних умов тримання засуджених.