На охорону будівлі, що на вулиці Коновальця,16 у Рівному, можуть виділити із міського бюджету 117 тисяч гривень.

З такою пропозицією виступив голова бюджетної комісії міськради Олег Карпяк. За його словами, нині будівля справді небезпечна для дітей.

– Зараз будівля дещо в занедбаному статі, там збираються підозрілі особи, які розпивають алкоголь тощо. Тому нині є необхідність цілодобової охорони об’єкту. А це не входить в обов’язки патрульних. Для того, щоб забезпечити охорону цієї будівлі до кінця року, за підрахунками спеціалістів, потрібно 117 тисяч 643 гривні, – зазначив депутат.

У результаті обговорення депутати вирішили відкласти це питання. Після виїзду на місце вирішити, чи надавати ці кошти з міського бюджету. Тим часом мами з Північного запевняють, що нині охорона будівлі необхідна, бо там не лише конструкції небезпечні, а й контингент, який там збирається.

Нагадаємо, провести експертну оцінку та обстеження недобуду на вулиці Коновальця,16 у Рівному, а також виділити кошти на охорону будівлі, просили мешканці мікрорайону Північний.

Кажуть, що вони з грудня минулого року відстоють облаштування дитсадка на місці недобуду, що на вулиці Коновальця, 16 та будуть боротися за цю ідею до кінця. Мовляв, адже нині місць у дитсадках катастрофічно не вистачає.

Тим часом, міські чиновники запевняють, що дитячий садочок на місці недобуду, що на вулиці Коновальця, 16 у Рівному таки збудують. У свою чергу місто візьме на себе зобов’язання виготовити проект реконструкції та провести експертизу об’єкту.