Невідомі поблизу поліклініки на вулиці Грушевського в Рівному намагалися вкрасти номерний знак із автомобіля. Це сталося вночі 12 травня.

Коли патрульні прибули на місце події, охоронець дитячої поліклініки розповів, що на задньому дворі, де припарковані автомобілі, він помітив невідомого чоловіка. Той стрибав на капоті авто та намагався відірвати державний автомобільний номер.

В подальшому між невідомим громадянином та охоронцем виник конфлікт, останній намагався затримати зловмисника, однак той втік. Інспектори отримали орієнтування та в ході розшукових оперативних заходів через короткий проміжок часу на Автостанції “Чайка”, неподалік від платформ, виявили громадянина, схожого за описом охоронця. Його затримали та доставили на місце правопорушення, де заявник вказав, що це і є той зловмисник.

33-річного громадянина освідували на стан алкогольного сп’яніння та доставили в міський відділ поліції для складання адміністративних матеріалів та отримання пояснень, зокрема за появу у громадських місцях у п’яному вигляді (за ч.1 ст.178 КУпАП).

У заявника відібрали пояснення, де зазначили факт пошкодження майна, повідомляють у патрульній поліції Рівного.