У День матері, 14 травня, у Рівному в мікрорайоні «Тинне» вже вдруге відбудеться сімейне свято – «Родине коло». Цей захід сприятиме культурному відпочинку мешканців мікрорайону та започатковуватиме справді чудової традиції в місті.

Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналіста вокального шоу «Голос країни» Миколи Бобрика, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також юних мешканців мікрорайону.

Також у програмі святкового свята: виступи аніматорів та розваги на батуті, караоке. аквагрим, конкурси та розіграші подарунків.

До того ж в рамках заходу заплановані спортивні змагання та сімейні естафети організовані працівниками Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

А на завершення свята – святкова дискотека.

Свято відбуватиметься за підтримки Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, депутата міськради Романа Яворського, а також громадських організацій «Наше Тинне» та «Рівняни».
Організатори заходу запрошують рівнян, жителів мікрорайону Тинне на свято «Родинне коло», яке відбудеться 14 травня біля НВК №17. Початок о 12 годині.

публікація здійснена в рамках інформаційного партнерства