Сімейне свято «Родине коло» вже вдруге відбулося у Рівному. Захід, приурочений до Дня матері, проходив у  мікрорайоні «Тинне».

Для місцевих жителів таке свято вже стало бажаним і традиційним, адже це не лише можливість відопочити, але й цікаво провести час.

Свято відбувалося в рамках проекту «Рівне – місто унікальних події». Розпочався  із виступу мультяшних героїв-аніматорів. Вони з самого початку свята подарували всій малечі гарний настрій та море сміху. Також маленькі гості мали змогу взяти участь в іграх, конкурсах, розвагах та виграти подарунки.

Після цього свої таланти продемонстрували учні НВК №17. Дитячий гумор, пісні, різноманітні мініатюри та вірші неабияк потішили мешканців мікрорайону, а особливо всіх жінок, які по завершенню їх виступу отримали подарунки від вихованців школи. По-справжньому “запалив ” публіку композитор, продюсер та співак Сашко Невже, якого глядачі не хотіли відпускати та просили виконавця ще співати на «біс». Після чого на «Родинному колі» розпочалося святкове караоке, де як і діти, так і дорослі демонстрували свої таланти та виконували українські пісні. До того ж, в рамках заходу були організовані спортивні змагання та сімейні естафети працівниками Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». В їх розвагах та конкурсах малеча охоче приймала участь, до того ж, всі учасники отримали грамоти та цінні подарунки.

На святі виступала також юна, втім вже відома рівнянка, талановита красуня, фіналістка вокального проекту «Х-фактор» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» – Аліни Ляшук. А завершував концертну програму фіналіст вокального – шоу «Голос країни» – Микола Бобрик, який подарував всім присутнім жінкам неймовірне виконання ліричних пісень про батьків та родину. Також привітав всіх зі святом і зазначив, що йому безмежно приємно вже вдруге виступати на їх сімейному святі «Родинне коло». Відтак, жителі Тинного змогли чудово відпочити та послухати пісні відомих рівненських виконавців.

 

За словами організатора заходу, депутата Рівненської міської ради Романа Яворського, свято мікрорайону справді вдалося.

-Свято, яке ми сьогодні організували впершу чергу сприяє культурному відпочинку мешканців мікрорайону та започатковує справді чудову традицію в місті. Провівши «Родинне коло» вдруге, я вкотре переконався, що люди потребують такого свята, вони із задоволенням його відвідують. Більше того, в порівняні з минулим роком, цьогоріч на захід завітало на порядок більше глядачів, що не може не тішити. А мені особисто дуже приємно те, що я причетний до цієї події і безмежно радий, що «тинівці» і гості заходу мали можливість зібратися у святковій атмосфері, відпочити душею, поспілкуватися, потанцювати та приємно провести час в родинному колі. Тому з кожним роком захід додаватиме все нових розважальних проявів та готуватиме ще видовищну розважальну й концерту програму заходу, – розповідає Роман Яворський.