Як повідомляв раніше портал “КРАПКА”, 17-річний хлопець підозрюється у нанесенні смертельних травм 54-річному дідусю. Це сталося 15 травня. А 16 травня хлопцю повідомили про підозру у вчиненні тяжкого злочину. Нині вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, у с. Мар’янівка Здолбунівського району в будинку виявили мертвим 54-річного чоловіка з наявними ознаками тілесних ушкоджень. Згідно лікарського свідоцтва про смерть, причиною смерті стала закрита тупа травма грудей з чисельними переломами ребер та ушкодженням лівої легені.

У ході першочергових слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили та затримали особу, підозрювану у нанесенні потерпілому смертельних травм. Ним виявився 17 річний юнак, який є жителем цього ж села.

За фактом вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст.121 КК України.

Органами поліції продовжується досудове розслідування, яким процесуально керує Здолбунівська місцева прокуратура.

З урахуванням того, що підозрюваний – неповнолітній, основні слідчі дії проводитимуться за участі ювенального прокурора.

Відповідно до вимог КПК України забезпечено участь у кримінальному провадженні законного представника неповнолітнього, а також захисника, психолога та педагога, повідомляє прокуратура області.