Фірму, яка встановлюватиме та замінюватиме технічні засоби регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки) на вулицях, і з другої спроби не знайшли в Рівному.

Тендер щодо цього проходить на сайті публічних закупівель “Рrozorro”. Очікувана вартість робіт, замовником яких було управління ЖКГ міста, становила 500 тисяч гривень. Передбачалосяся, що за ці кошти встановлять 300 дорожніх знаків. Втім, усі три пропозиції і цього разу замовник відхилив.

Участь у тендері брали три фірми – Рівненська філія ДП Міністерства внутрішніх справ України “ІНФОРМ-РЕСУРСИ”, яка запропонувала свої послуги за 474 тисячі 791 гривень 38 копійок. До слова, фірма “ІНФОРМ-РЕСУРСИ” брала участь у тендері і першого разу, коли він був оголошений. Тоді  при розкритті тендерних пропозицій вартість на свої послуги знизила до 355 тисяч гривень.

Нині ж фірмі відмовили, аргументувавши тим, “що у складі тендерної пропозиції, поданої РФ ДП МВС України «Інформ-ресурси» є копії документів, не засвідчені підписом уповноваженої посадової особи або представника учасника проццедури закупівлі, документи не містять зазначення прізвища, ініціалів, посади особи, яка підписує тендерну пропозицію, дати підпису, а також відбитка печатки, що по суті не являється документами та суперечить вимогам тендерної документації. Враховуючи вищенаведене,  пропозицію Рівненської філії державного підприємства МВС України «Інформ-ресурси», відхилили, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації, кваліфікаційним вимогам, голова тендерного комітету запропонував проголосувати з даного питання“.

Також цього разу в тендерну боротьбу вступили ще дочірнє підприємство “Рівненський облавтодор” Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”, яке таку ж послугу зголосилося надати за 394 тисячі 631 гривню і ТОВ “Дорожні Системи”, яке надало найдешевшу пропозицію – 394 тисячі 620 гривень. Власне, останнє підприємство й виграло тендер.

Так, “Рівненському облавтодору” відмову аргументували тим, “що строк, протягом якого тендерна пропозиція вважається дійсною становить 30 днів, що суперечить вимогам тендерної документації, довідка з банку датована раніше ніж 10 днів до дати розкриття, що суперечить вимогам тендерної документації, відсутня довідка про наявність/відсутність субпідрядної організації, що не відповідає вимогам тендерної документації, підприємство має податковий борг. Враховуючи вищенаведене,  пропозицію Дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства  «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»», відхилили, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації, кваліфікаційним вимогам, голова тендерного комітету запропонував проголосувати з даного питання“.

Тим часом ТОВ “Дорожні Системи” відмовили в зв’язку з тим, “що у складі тендерної пропозиції ТзОВ «Дорожні системи», довідка стосовно кваліфікованого персоналу не відповідає формі встановленій в тендерній документації, довідка з банків про відсутність заборгованості по кредитам у вигляді копії, що суперечить вимогам тендерної документації, аналогічні договори на поставку знаків, як товару, а не як закупівля послуг по встановленню знаків, відсутній реєстр документів, що не відповідає вимогам тендерної документації. Враховуючи вищенаведене,  пропозицію ТзОВ «Дорожні системи» ,  відхилили, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації, голова тендерного комітету запропонував проголосувати з даного питання“.

Отож, швидше за все невдовзі оголосять ще один тендер щодо встановлення дорожніх знаків, який стане вже третім. Тому, коли рівняни побачать обіцяні нові дорожні знаки – нині сказати важко.