Останні приготування до випускного вечора тривають в одинадцятикласників Рівного. Адже вже 24 червня випускники отримають атестати. У скільки ж обійдеться вбрання та аксесуари до випускного балу – дізнавалася журналіст порталу “КРАПКА“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У скільки в Рівному обійдеться випускний бал?

У скільки обійдеться зібрати випускницю?

До шкільного випускного особливо ретельно готуються дівчата – обирають сукню, прикраси, взуття, клатч, манікюр, педикюр, а також підходящу зачіску та макіяж. Саме на це й дізнавалися ціни.

Сукня

Якщо купувати сукню, то її вартість залежно від дизайну, тканини тощо у магазинах міста коливається від 700 і до 4000 гривень.

Коктельні плаття дешевші. Їх можна придбати у межах 700 – 1500 гривень.

Якщо ж купувати вечірнє, то вартість сягає і до 4000 гривень.

А тим, хто бажає мати сукню “не таку, як у всіх” і вирішив шити – доведеться заплатити від 2000 і до 5000 гривень.

За пошиття випускної сукні рівненські майстри беруть від 800 до 2000 гривень лише за роботу. Решта вартості становить тканина, додаткові прикраси та додатки до сукні тощо. В середньому пошиття сукні на випускний обійдеться у 2500 – 3500 гривень.

А для тих, хто хоче зекономити – можна взяти сукню напрокат. Весільні салони пропонують таку послугу від 250 і до 350 гривень за добу. Зазвичай, кажуть продавці, сукні беруть на дві доби. Користуються популярністю вечірні довгі та пишні плаття, які не кожна випускниця може собі дозволити придбати на один вечір.

Білизна

Не менш ретельно підходять випускниці й до вибору білизни, адже вона, має бути не лише зручною, але й красивою, бо ж частенько сукні дещо просвітляються.

Комплект круживної білизни економ-класу можна придбати в Рівному в межах 350 – 500 гривень.

Більш вишукана з італійського кружева, але українського виробництва, обійдеться від 500 до 900 гривень.

Якщо ж купувати польську або італійську білизну, то її вартість за комплект становитиме в межах 1200 – 2500 гривень. Такі варіанти рідше купують для випускниць, розповідають продавці.

Прикраси

Вартість біжутерії у магазинах міста, якщо купувати набір – сережки, кулон або інший аксесуар на підвісті та браслет, вартуватиме в межах 400 – 2000 гривень. Усе залежить від матеріалу, з якого виготовлені прикраси. До слова, мова йде не про дороговартісні метали (золото, срібло).

Якщо ж купувати окремо, то вартість сережок становить від 100 і до 500 гривень.

Діадема, кулон та інші підвістки коштують в межах 200 – 1000 гривень. Стільки ж вартують і браслети.

Якщо ж випускниця хоче прикрасити свою зачіску діадемою, різноманітними заколками тощо, то за них додатково доведеться заплатити від 40 до 200 гривень.

Взуття

Туфлі або босоніжки для випускниці обійдуться від 500 гривень із шкірзамінника та до 4000 гривень – зі шкіри.

В середньому взуття на високих підборах зі шкіри можна придбати в магазинах Рівного в межах 1800 – 3000 гривень. Якщо ж випускниця хоче так звані ексклюзивні фірмові моделі, прикрашені камінчиками тощо, то їх вартість може становити й до 4000 гривень. Щоправда, продавці бутіків зізнаються, такі моделі рідко купують на шкільні випускні.

Клатчі, сумочки

Клатчі для випускного вечора можна придбати від 350 гривень із шкірзамінника та до 1500 гривень із шкіри, або ж прикрашені камінчиками та іншим декором.

Вартість невеличких сумочок із шкірзамінника в магазинх міста коливається від 350 і до 700 гривень. За шкіряні доведеться заплатити від 750 гривень, якщо зі знижкою, як запевняють продавці, і до 2000 гривень.

Зачіска

Зачіска випускниці в Рівному обійдеться від 300 гривень за прості локони і до 1000 гривень за більш оригінальну. Все залежить від вартості роботи майстра та наявності або ж відсутності додаткових аксесуарів. До речі, чимало рівненських перукарів зараз пропонують різноманітні аксесуари для зачіски в користування. Наприклад, ті ж самі невидимки, шпильки та інші елементи, які допомагають закріпити “красу”, щоб вона трималася довше.

Також перукарі розповідають, що в останні роки у Рівному спостерігається тенденція більш натуральних зачісок і чимало випускниць віддають перевагу прямому волоссю або ж легким локонам.

Макіяж

Макіяж для випускниці рівненські майстри пропонують від 200 і до 1000 гривень. Більшість із спеціалістів використовує відразу свою косметику. Хоча за бажанням, можна поєднувати матеріали майстра з наявними у випускниці.

До речі, в макіяжі кажуть візажисти, в останні роки теж у Рівному спостерігається тенденція “наближеного до натурального” і “легкого вечірнього”. Перевагу віддають більш стриманим відтінкам. Такий макіяж, переконують майстри, легше підправити при потребі підручною косметикою і краще тримається, адже красунею хочеться бути до завершення випускного балу.

Якщо ж доповнити макіяж випускниця хоче нарощеними повіками, то за це доведеться доплатити від 150 до 300 гривень. Таку процедуру майстри радять проводити за день-два до випускного.

Манікюр, педикюр

Звичайний манікюр із викоританням лаку обійдеться найдешевше – від 50 до 100 гривень.

Якщо випускниця бажає покриття гель-лаком, то це вартує від 80 і до 150 гривень. Покриття гелем обійдеться від 120 до 250 гривень.

Якщо ж нарощувати нігті, то доведеться заплатити в межах 200 – 300 гривень.

Ціна залежить від дизайну, вартості матеріалів і звісно ж роботи майстра. Також більшість майстрів ще беруть додатково по 1 гривні за кожен камінчик, якщо ними доповнюють дизайн нігтів.

Гігієнічний педикюр в Рівному коштує в межах 70 – 150 гривень. Апаратний дорожче – до 200 гривень.

За покриття нігтів звичайним лаком потрібно доплатити від 10 до 30 гривень.

Покриття гель-лаком коштує у межах 70 – 130 гривень. Якщо ж покривати нігті на ніжках гелем, це вартує у межах 110 – 220 гривень.

В середньому зібрати випускницю на бал у Рівному обійдеться в 5500 – 6500 гривень.

Зекономити можна, зробивши макіяж самостійно, обравши дешевшу сукню чи інші елементи гардеробу.

Скільки коштує зібрати випускника?

Хлопцям у підготовці до випускного дещо простіше. Вони обирають костюм, або ж окремо піджак і брюки, рубашку, взуття. Рідше використовують додаткові аксесуари – краватку, “метелик”, хустинку в карман піджаку тощо.

Костюм, сорочка

Вартість костюму в Рівному коливається від 1000 гривень на ринку і до 5000 гривень в магазині. Від вибору – розбігаються очі. Світло бежеві, сірі, сині, в клітку, полоску тощо.

Продавці кажуть, що найбільшою популярністю користуються костюми сірих і синіх відтінків. Щодо цін, продавці розповідають, що найбільш “ходовими” серед випускників є варіанти в межах 2500 – 3500 гривень.

Також продавці розповідають, що в останні роки випускники часто купують окремо лише піджаки і комбінують їх із джинсами або ж брюками. Вартує піджак від 800 до 2000 гривень.

Штани ж окремо можна придбати від 900 до 1700 гривень.

Сорочка ж обійдеться у межах 500 – 1200 гривень. Дорожчі, констатують продавці, для випускників купують рідше.

Аксесуари

Є випускники, які доповнюють свій образ й аксесуарами. Так, краватки для випускників у рівненських магазинах пропонують від 100 до 400 гривень. “Метелики” дешевші – від 60 і до 300 гривень.

А для елегантності деякі випусники доповнюють свій образ хустинкою у кармані піджака. Її можна придбати від 20 гривень звичайну і до 150 – 200 фірмову. Щоправда, такий аксесуар рідко купують, кажуть продавці.

Пояс, якщо купувати шкіряний, вартує від 350 і до 1000 гривень.

Взуття

Чоловіче туфлі в Рівному можна придбати від 600 гривень за шкірзамінник і до 3000 за шкіряні.

В середньому більш-менш якісні туфлі для випускника обійдуться у межах 1000 – 1700 гривень.

Отож, у підсумку, щоб зібрати випускника на бал, у Рівному доведеться витрати в середньому 4500 – 6000 гривень.

Зекономити можна хіба що на аксесуарах, чи одягнувши туфлі або ж сорочку з тих, що є в дома.

Стрічки для випускників

Завершує образ випускника стрічка з традиційним надписом “Випускник”. У Рівному однотонну стрічку в кольорах на вибір можна придбати від 17 до 20 гривень.

Якщо ж купувати жовто-блакитну, то вона коштує в межах 28 – 35 гривень.

Вікторія РИЧКО