Переповнені контейнер зі сміттям вже стали звичною картиною для Рівного. Мешканці нарікають, що місцеве підприємство “Санком”, яке мало б займатися вивезенням відходів, скоро й Рівне перетворить на Львів.

 

Як повідомили порталу “КРАПКА” мешканці, на вулиці Парковій в обласному центрі повз сміттєві баки пройти неможливо, адже стоїть жахливий сморід, а сміття навколо контейнерів практично не прибирають. Таку картину кажуть, спостерігають чи не щодня.

Такі ж натюрморти й на інших вулицях міста.

Схоже, ультуми від чиновників і депутатів на керівництво “Санком” не діють. Хоча щоразу директор “Санком-Рівне” Микола Горбачук, коли його “викликають на коврик”, запевняє, сміття у місті вивозитимуть за графіком. Щоправда, не уточнює за яким.

Нагадаємо, міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяв “дати копня під зад “Санком”, якщо підприємство не вклоняться мешканцям і не почне якісно надавати свої послуги”. День “Ч” поки що відкладають. Тим часом, частину вулиць, які раніше обслуговувало “Санком-Рівне” нині передали “КАТП-1728”. Також у Рівному були помічені й львівські сміттєвози. Чи на підмогу “Санком” приїжджають вивозити сміття біля будинків рівнян перед святом, а чи львівських відходів привіз – залишається здогадуватися.